Спільнота “Матері у молитві“

матері в молитвіЗ благословення преосвященного владики Юліяна Гбура Єпарха Стрийського 7 березя 2004 р. Б. при храмі Успіння заснована спільнота “Матері у молитві“. Обряд заснування спільноти провів настоятель храму о. Олег Цимбала в присутності Координатора руху Матері в молитві Стрийської Єпархії п. Анни Форостини та гостей храму. Першим головою спільноти “Матерів у молитві“ храму Успіння була обрана п. Марія Озар.
У кожен вівторок і неділю в храмі о 16.30 матері збираються на молитву за своїх дітей і дітей потребуючих молитви. Спільнота діє злагоджено, всю молитву провадять самі матері, де священику залишається роль духовного провідника.

Координатор руху Матері в молитві Стрийської Єпархії п. Анна Форостина постійно візитує «матерів в молитві» цілої єпархії та своєю невтомною працею запалює до живої участі та жертовності в молитві та праці єпархіальні спільноти.

Своїм декретом від 11 лютого 2009 р. за Вих. № СЄ 79/2009 єпарх Стрийський Преосвященний владика Юліян Гбур беручи до уваги добро Христової Церкви та враховуючи особистий вклад у справі формування та розвитку молитовних духовних спільнот призначив настоятеля Катедрального храму о. Мирона Гринишина духівником спільнот „Матері в молитві” Стрийської єпархії.
В 2007 р. головою спільноти “Матері у молитві“ Кафедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці обрана п. Зінаїда Дрогобицька. Спільнота нашого храму налічує біля ста членів.