Спільнота «Гірчичне зерно» 13-18 років

Ми є однією з наймолодших спільнот нашого храму. Початком створення можна вважати підготовку декількох хлопців та дівчат у жовтні-листопаді 2012 року до деканального та єпархіального рівнів християнської гри «Брейн-ринг» на тему: «Святі Таїнства Церкви». Після нашої блискучої перемоги на єпархіальному конкурсі, а також участі у всеукраїнському рівні, було вирішено, що ми потребуємо більше пізнавати Бога, науку Церкви, розвивати дружні християнські стосунки та проводити час разом. Тому розпочалися щотижневі зустрічі спільноти. Щораз більше шкільної молоді почало до нас долучатися і таким чином кількість учасників зросла до 22 осіб та продовжує збільшуватись.
Для того, щоб пізнати один одного, роздумати над своїм життям, відчути голос Бога Отця у своєму серці, ми організовуємо передріздвяні та великопосні реколекції для молоді нашого храму. Також відбуваються екскурсійні поїздки та паломництва по святих місцях. Цікавим досвідом є запусти перед великим постом.
Наша молодь бере надзвичайно активну участь у парафіяльному житті храму. Зокрема, через присутність у Богослуженнях, нічних чуваннях, участь у молодіжних вертепах, постановці Великопосних вистав.
Спільнота збирається щонеділі о 16.00 год. для катехизації, обговорення актуальних для молоді тем, переглядів релігійних фільмів та веселого проведення часу.
Духівник спільноти «Гірчичне зерно» (вік 13-18 років) о. Андрій Бінас.
Ласкаво запрошуємо до нашої спільноти хлопців і дівчат 13-18 років, тут Ви проведете незабутній час, отримаєте неймовірний досвід спілкування з християнською молоддю та знайдете багато нових друзів.
Наша сторінка vkontakte