Спільнота Анонімні алкоголіки

Анонімні Алкоголіки – це співтовариство чоловіків та жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою та надією з метою вирішити їхню спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму.
Єдиною вимогою для членства є бажання кинути пити. Членство в АА не передбачає вступних або обов’язкових внесків; співтовариство утримується завдяки нашим власним добровільним пожертвуванням.
АА не пов’язане з будь-якою сектою, релігією, політикою, організацією чи учтановою; не бажає брати участь в будь-яких суперечках, не підтримує та не виступає проти будь-яких справ.

Наша основна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам досягтитверезості.
В Стрию співтовариство Анонімних Алкоголіків утворилося у квітні 2002 року після запрошення о. дияконом Юрієм Нагірним і о. Зіновієм Микласевичем алкоголіків з львівських груп АА, щоб поділитися своїм досвідом одужання.

Зараз налічується близько 30 членів, які одужують за допомогою програми 12 кроків і тепер намагаються допомагати іншим алкоголікам, які ще страждають від цієї хвороби.
Крім того, у 2012 році, започаткована нова група взаємодомоги для співузалежнених, яка об’єднує матерів, дружин, дітей та інших членів сімей, які проживають разом з алкоголіком і також страждають від негативного впливу цієї недуги. Здираються ці люди, щоб допомогти собі і іншим при храмі Успення Пресвятої Богородиці в класі катехизації.
Додаткова інформація за телефоном: (063) 78-01-504
на сайті www.aa.lviv.ua або aa.org.ua