о. Андрій Бінас

о. Андрій БінасОтець Андрій Бінас, народився 22 жовтня1982 року в м. Новий Розділ Львівської області, у сім’ї Василя та Оксани Бінас.
У 1989 році пішов у перший клас середньої школи №5 м. Новий Розділ, яку закінчив у 2000 році.
У 2000 році вступив у Львівське Музично-Богословське училище, де навчався протягом двох років.

У 2002 році вступив у Львівську Духовну Семінарію Святого Духа. Також навчався в Українському Католицькому Університеті, який закінчив у 2007 році та одержав державний диплом магістра богослов’я з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Богослов’я (Теологія)» та здобув кваліфікацію магістр богослов’я, викладач богослов’я.
Протягом навчання у Семінарії входив у Архибратство «Введення в храм Пресвятої Богородиці», також був капеланом у Львівському військовому інституті.
У 2005 році під час літніх вакацій навчався в інституті східно-християнських студій імені Митрополита Андрея Шептицького при богословському факультеті Папського Університету святого Павла, Оттава, Канада. Влітку 2006-07 років проходив пасторальну практику в греко-католицьких парафіях Торонто, Канада.
У 2008 році закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа.

З червня 2009 по лютий 2010 року проходив дияконську практику в Катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. 22 лютого 2010 року прийняв ієрейські свячення у Катедральному храмі. Відтак декретом Преосвященного Владики Тараса був призначений сотрудником на парафію св. Апостола Якова м. Стрий, а в липні 2010 року був призначений сотрудником Катедрального храму м. Стрий.
З лютого 2010 року Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії УГКЦ, а також Голова Комісії Освіти та Виховання Стрийської єпархії.
З 2010 року медичний капелан у Стрийському Пологовому Будинку. Також протягом кількох останніх років студентський капелан ВПТУ №34 м. Стрий, а також ВПХУ №16 м. Стрий.
27 листопада 2012 року владика Тарас Сеньків, Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ нагородив Нагрудним Золотим Хрестом з Прикрасами.