ДО УВАГИ наших парафіян!!! ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ БОГОСЛУЖІНЬ в часі карантину

     У зв’язку з карантином, Богослужіння в нашому храмі будуть відбуватись тільки зранку. На час дії особливого стану, Хресні Дороги в середу і п’ятницю, на території Стрийської єпархії служитись не будуть. Закликаємо цю молитву помолитися разом з родиною вдома. Також надана диспенза, якою звільнено усіх мирян єпархії від обовязку фізичної присутності на Божественній Літургії у неділі і свята, натомість залишається обов’язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо). Більше інформації у рескрипті Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського.
Рескрипт
Взявши до уваги особливий стан запроваджений в Україні, у зв’язку із недопущенням поширення епідемії коронавірусу, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня про заборону проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів у яких бере участь понад 10 осіб, надаю диспензу, якою звільняю усіх мирян Стрийської єпархії УГКЦ від обов’язку фізичної присутності на Божественній Літургії у неділі і свята, натомість залишаю обов’язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо) або принаймні однієї години спільної чи особистої молитви та читання Святого Письма.
Особливо допоручую утриматися від участі на Богослужіннях у храмах всім, хто є в зоні ризику: людям пенсійного віку, дітям, особам з ознаками респіраторних інфекцій (нежить, кашель, температура та ін.), а також тих, хто недавно повернувся з-за кордону і хто з ними проживає.
Даний Рескрипт діє з моменту оприлюднення на офіційному сайті Стрийської єпархії УГКЦ і до закінчення карантину, яке проголосить компетентний орган державної влади України.
вл. Тарас Сеньків, О.М.
Єпархіальний Єпископ