Приміційна Божественна Літургія нововисвяченого отця Назара Юзвяка

Сьогодні, 1 грудня 2019 року, Божого у нашому храмі відбулася Приміційна Божественна Літургія нововисвяченого отця Назара Юзвяка. За церковним звичаєм нововисвячені священики після свячень урочисто відправляють свою першу – Приміційну – урочисту Божественну Літургію у парафіяльній, родинній парафії. Її особливість в тому, що на завершення Літургії нововисвячений священик уділяє своє благословення кожному вірному у храмі.

По закінченні Літургії о. Назара привітав парох – о. Мирон Гринишин. У свою чергу о. Назар подякував всім за спільну молитву та просив про молитву за своє Священство. На завершення урочистостей усі бажаючі мали можливість отримати благословення отця-приміціянта та на згадку про цей день кожному з них подарував пам’ятну іконку.

Отець Назар Юзвяк є вихідцем з нашої парафії Успіння Пресвятої Богородиці. В 2016 році закінчив навчання у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа. У 2019 році завершив вищі студії у м. Рим, Італія. Священичі свячення отримав 21 листопада цього року у Стрию, з рук Преосвященнішого Владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського.