Запрошуємо на прощу до Волі-Довголуцької

24 вересня 2017 р. Б. відбудеться відпуст до Воледовголуцької ікони Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди, від нашого храму о 08. 00 годині вирушить піша проща до однойменного села. Урочиста Свята Літургія у Волі-Довголуцькій відбудеться о 12. 00 годині, її очолить Преосвящений владика Богдан Манишин.

Впродовж пішої прощі буде можливість приступити до Святої Тайни Сповіді.

Пригадуємо про зручне взуття та дощовик.

Довідка

Історія ікони сягає коренями XVIII ст. Два мешканці Волі Довголуцької, в′їжджаючи до села, побачили видіння – Божу Матір з дитятком на руках у великому сяйві. Місцевий священик порадив їм звернутися до маляра і так була написана ікона, яку урочисто помістили в храмі. За посередництвом ікони почали відбуватися чуда.

До Волі Довголуцької приходили прочани. у 1902 р., на одній з прощ був присутній митрополит Андрей Шептицький. Після радянського комуністичного режиму, з 1998 р., прощі відновилися і відбуваються щороку в неділю після Різдва Пресвятої Богородиці.

У червні 2001 р., перебуваючи у Львові, папа Іван Павло II поблагословив корони для Воледовголуцької чудотворної ікони. Коронація відбулася 23 вересня 2001 р. Її здійснив владика Юліян Ґбур, єпарх Стрийський.

За матеріалами http://stryi.ugcc.org.ua