Молодь з нашої парафії взяла участь у Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці

У суботу 27 травня 2017 року, відбулася перша Всеукраїнська проща Марійських та Вівтарних дружин Української Греко Католицької Церкви до Марійського духовного центру у Зарваниці. У прощі прийняла молодь з парафії Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці разом з о. Андрієм Бінасом духовним провідником молодіжної спільноти.

Загалом зі всіх єпархій було понад  4500 дітей. Зустріч розпочалася із Божественної Літургії, яку очолив владика помічник Тернопільсько – Зборівський Теодор (Мартинюк). У своїй проповіді Архиєрей наголосив на важливості служіння дітей Богові, підкреслив значення та особливість місії Вівтарних та Марійських дружин. Відтак Владика Теодор урочисто здійснив посвяту і прийняття нових членів згаданих спільнот.

Після обіду діти мали можливість потанцювати банси, послухати концерт духовної пісні, взяти участь у флешмобі.  Також для Вівтарних і Марійськх Дружин була проведена екскуріся в Марійському центрі. На завершення прощі діти молились перед Чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої.