ГЛАВА УГКЦ ЗАКЛИКАВ ВІРНИХ ЦЬОГОРІЧ ПІД ЧАС РІЗДВА ДІЛИТИСЯ З ПОТРЕБУЮЧИМИ ТЕПЛОМ СВОЇХ ДОМІВОК ТА СЕРДЕЦЬ

Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав закликав усіх вірних Церкви наповнити серця та домівки гостинністю до осіб, які потребують нашого милосердя, — вимушених переселенців, вдів, сиріт і напівсиріт, поранених, хворих чи звільнених з полону воїнів і волонтерів.

Про це йдеться у Зверненні Предстоятеля Церкви щодо святкування Різдва в Рік Божого милосердя до вірних УГКЦ, особливо тих, які об’єднані в різні мирянські спільноти та організації в парафіях.

Святослав_привітання.jpg

«Запросивши цих людей до своїх домівок чи спільнот для спільного святкування Різдвяних свят, ми вітатимемо самого Христа-Подорожнього, бо Він чужинцем був і ми Його прийняли», – мовиться у Зверненні.

Предстоятель нагадує слова Папи Франциска, щоб відкрити «двері милосердя», не потрібно великих зусиль, а лише щирого бажання зустрітися з Христом. А це бажання обов’язково приведе нас до найбільш потребуючих.

Глава УГКЦ закликав усіх вірних Церкви, особливо тих, які об’єднані в різні мирянські спільноти та організації в парафіях, звіщати Добру Новину про новонародженого Спасителя, ділитися радістю і теплом своїх домівок та сердець, прославляти Господа спільною молитвою у богослужіннях і святочною трапезою, дзвінкою колядою та гучним вертепом.

Комісія у справах мирян УГКЦ у співпраці з Благодійним фондом «Карітас» та Координаційною радою душпастирства в кризових ситуаціях допоможуть усім бажаючим допомогти віднайти контактні дані тих потребуючих осіб, які на запрошення зможуть розділити святкування Різдва. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.