У неділю Святих Отців VII Вселенського Собору владика Богдан молився у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці

IMG_0534

У неділю, 25 жовтня, Преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської Єпархії УГКЦ служив Божественну Літургію у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Єпископу співслужили о. Мирон Гринишин – настоятель катедрального храму, о. Степан Кузишин – Судовий Вікарій Стрийської єпархії УГКЦ та о. Орест Шніцер.

У роздумуванні над Божим словом, Владика звернув увагу на важливості вміння слухати та розпізнавати голос Божий. «Часто диявол нищить зерна науки Господньої в нашому серці, але хто його впускає до нашого серця?» – зазначив Кир Богдан. Також архиєрей пригадав про важливість та відповідальність за вибір, який ми сьогоднішнього дня маємо обов’язок зробити, адже кожний з нас несе відповідальність за наше майбутнє.

Після завершення Літургії духовенство та парафіяни, а зокрема представники багатьох спільнот привітали владику Богдана з днем народження, висловивши свої слова вдячності за служіння Богу та вірним, зокрема за служіння нашому народові та Батьківщині там, де вони цього  особливо потребують – в зоні проведення АТО. Згадуючи про капеланське служіння в східних областях України, Владика зазначив  – саме завдяки жертовному служінню багатьох священиків нашої Церкви, люди відкривають для себе істинне обличчя цієї Церкви, будують храми і хочуть щоб саме священики Католицької Церкви після такого свідчення служили на цих теренах.