Діти сонця і діти дощу

11050707_10206431238049018_2336605071034912597_o

22.03.2015 біля Храму Успіння у Стрию відбулась акція на підтримку Людей із синдромом Дауна, яких ще називають Дітьми сонця та Людей із аутизмом – Дітьми Дощу. Організатором була спільнота «Віра і Світло», спільнота для родин  з людьми з особливими потребами та молодих людей-приятелів.Також в акції приймали участь волонтери, батьки та діти з особливими потребами із ГО Неймовірні Друзі Поллі.

Акція була спрямована на розповсюдження інформації та заклик до розуміння й  толерантного ставлення  до особливих людей. Парафіяни Храму Успіння та просто перехожі люди з радістю долучались до акції, надували та чіпляли символічні повітряні кульки, залишали слова підтримки сім’ям особливих людей. А волонтери клеїли наліпочки всім небайдужим учасникам, що було знаком відкритості і готовності приймати особливих людей в своє життя. І, не дивлячись на прохолодну дощову погоду, кожному на душі було тепло і радісно.Частинку того тепла і світла,сподіваються організтори акції,люди понесли до своїх домівок. Після акції в катехитичних класах Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці відбулось чаювання і знайомство з новими друзями і їх батьками.

Дякуєм Богові за спільно проведений час, за можливість розповісти стриянам  про неймовірні дари людини з особливими потребами – радіти у терпінях і вміти бути щасливими!!!

Віра і Світло