У Катедральному храмі дякували Богові за пройдешній рік

IMG_9160

У середу ввечері, 31 грудня, в останній день 2014 року, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці дякували Господеві за прожитий рік. На молитву зібралися разом зі священнослужителями парафіяльні спільноти, зокрема молитовне братство чоловіків нашого храму, а також спільнота «Матері в молитві».

Після подячного Акафісту до Пресвятої Тройці, розпочалася Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ. Єпископу співслужили о. Мирон Гринишин – настоятель Катедрального храму, а токож о. Роман Спірц та о. Павло Худ.

У своїй проповіді владика Богдан  зазначив: «В цьому році ми в особливий спосіб змогли побачити, що серед нашого народу завжди є ті, які шукають щоб сповнити Божу волю, тому у цей новий рік, в який ми входимо будьмо готовими шукати цю Божу волю і вміймо здійснювати її, навіть якщо часами нам є незрозумілими ті терпіння, що випадають на нас». Особливо Архиєрей побажав, щоб у цьому новому  році ми не дивилися на цей світ крізь сльози, які в пройдешньому році, на жаль, не були сльозами радості, а сльозами терпіння , натомість щоб ми дивилися на все відкритими очима.

Після Літургії молилися перед Чудотворною Ліською іконою Пресвятої Богородиці та просили Її заступництва. На завершення Преосвященний Владика звершив Чин освячення води та окропив усіх свяченою водою. Кир Богдан подякував усій парафіяльній спільноті за те, що своїми ділами засвідчує небайдужість та любов до нашої Батьківщини у час лихоліття – «Дякую усім вам, які постійно своїми ініціативами та добрими ділами допомагаєте нашим воїнам, яким є необхідна наша підтримка. В особливий спосіб нашій спільноті матусь «Берегині», та всім іншим волонтерам». Разом з подякою, Владика побажав щоб ми ще більше любили жити в Бозі, шукати Його волю , та ще більше в цьому році полюбили молитву.

Настоятель Катедрального храму – о. Мирон Гринишин подякував усім, за те що в час випробувань наша парафія є згуртованою та готовою на ділах сповняти Божу волю. Отець Мирон також побажав усім присутнім щасливого нового року, разом з тим пригадав, що знає історію одного молодого хлопця вояка, який не маючи в окопах що з’їсти питав: «Чому ми тут вмираємо, в той час, коли ви можете гучно веселитися, пускати феєрверки, так ніби це не є війна ваша, а тільки моя і потрібна тільки тим, хто в окопах?». Саме тому кожен, зустрічаючи цей новий рік, не має права забути просити Бога, щоб зберіг тих, які далеко на сході нашої країни віддають своє життя за кожного з нас тут присутніх.