Різдвяний ярмарок

1606418_822468197813968_6638696512252431106_o

Ось уже 6 років поспіль, в неділю перед святом св. Миколая, на подвір’ї храму Успіння Пресвятої Богородиці спільнота «Віра і Світло» проводить Різдвяний ярмарок. Кошти, які були виручені під час таких ярмарків спільнота використовувала для літніх таборів – особливого часу, який друзі і приятелі можуть проводити разом, для того щоб пізнавати світ, один одного, молитися і спілкуватися.

Цього року члени спільнот «Віра і Світло» та «Мамусі Успенської церкви», задовго до цієї події готувались та клопотались, щоб свято Миколая для ваших дітей було особливим. Багато господинь пекли миколайчиків вдома і 6 грудня в катехитичних класах при нашій церкві був проведений майстер-клас по розпису миколайчиків і різдвяних пряників.

14 грудня 2014р відбувся уже традиційний Різдвяний Ярмарок,  де були реалізовані пряники-миколайчики та  ялинкові прикраси. Кошти, виручені під час цієї ярмарки, спільнота «Віра і Світло» вирішила пожертвувати на допомогу нашим воїнам в зоні АТО. Буде закуплена тканина, для пошиття маскувальних халатів, а також закуплені сухофрукти та солодощі для виготовлення вітамінних енергетичних батончиків, які будуть передані нашим захисникам на сході України, щоб хоч якось потішити і підтримати їх в ці морозяні дні.

Дякуємо всім-всім-всім хто пік, варив, розмальовував, шив, крутив, возив, носив (сподіваюсь, нікого не забули) і просто був з нами в усіх цих передярмаркових клопотах та  молитвах. Веселих Свят!!!

Софія Борис