З’їзд вівтарників у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа

0-0555-123-4_0

В суботу, 11 жовтня, відбулася поїздка вівтарної дружини Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, де проходив щорічний з’їзд вівтарників.

Після приїзду всі спільно, в семінарійному храмі взяли участь у Святій Літургії, яку очолив отець Андрій Бінас. На завершення  Літургії отець Андрій звернувся до присутніх з коротеньким повчанням про те, що вівтарники повинні бути прикладом для своїх однолітків.

Після молитви відбулася невеличка перекуска, а також вівтарники мали науки, у яких роздумувала над служінням вівдарника. По закінченню науки всі пішли грати футбол. Команда вівтарників Катедрального храму взяла участь у змаганнях таким складом: Проць Роман, Івасик Назар, Чорний Свя’тослав, Солаган Михайло, Семенюк Марян, Максимів Степан, Барабаш Дмитро, Костів Дмитро. На початку змагались команди молодщої вікової категорії, після чого мірялися силами у футболі гравці старшої вікової категорії.

Приємно відзначити, що наша команда пройшла до чверть-фіналу де поступилась супернику лише після серії пенальті. Переможцем турніру стала команда з села Гірське.

Повідомив Дмитро Барабаш