Ярмарок смаколиків

12 жовтня, у неділю в  Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбувся благодійний «Ярмарок смаколиків», вилучені кошти з якого підуть на потреби українського війська. Ініціаторами проведення такого ярмарку стала, відносно молода спільнота «Мамусі з Успенської церкви».

10677954_302270159974133_1823484849_o

Такі благодійні акції є актуальними в наш час, оскільки наша Україна переживає справді нелегкі часи. Нашим захисникам, які обороняють нашу рідну землю для того щоб наші діти жили під мирним небом, кожен день потрібна допомога. Багато поранених бійців перебувають у військових госпіталях в важкому стані, і їхнім родинам не підсилу надзвичайно дороге лікування.

На  благодійному ярмарку нам вдалося зібрати 13 тис. 530 грн, близько 80  дитячих листів та малюнків,а також продуктову передачу на фронт і деякі теплі речі.  Частина вилучених коштів буде передана пораненим бійцям стрийщини у військовий госпіталь, а на другу частину буде закуплено усе необхідне солдатам на фронт, і доставлене в зону АТО на Схід.

Особливу подяку хочеться виразити парафіянам нашої церкви, які не лишилися байдужими і долучилися до благодійної акції. Господиням які виготовили різноманітні смаколики і пляцки, рукодільницям які принесли вироби ручної роботи, нашим діткам які написали такі щирі від усього сердця листи до наших захисників. Особлива подяка о. Мирону Гринишину, який підтримав і схвалив нашу ідею. Дякуємо хлопцям вівтарникам та чоловікам які допомогли нам усе розставити та носити. Дякуюємо усім хто допомагав нам та долучився до благодійної акції. Активність та бажання пожертвувати на армію свідчить про небайдужіть людей. Молімося за мир в нашій державі, щоб кожен солдат повернувся додому живим. 

Вікторія Матійців