Час – дар Божий. Не промарнуй його

images

Ми, люди живемо з великою ілюзією часу. Ось ми молоді, недосвідченні так хочемо стати вже дорослими, щоб всі проблеми зникли (школа, батьки, всякі проблеми), але насправді на нас чекає нове, ще більше випробування. Якщо подивитись назад в дитинство – ми згадаємо багато речей, які для нас були приємними і не дуже, всі важливі події в нашому житті, і розуміємо що це було зовсім недавно – недавно ми тільки пішли в школу, недавно перша любов, недавно перші поразки і успіхи, недавно випускний. А якщо добре подумати і згадати, все це для нас йшло дуже і дуже помало, ми чекали коли це закінчится хотіли стати дорослими, і тут раптом усвідомлюєм що час це ілюзія, нам тільки здається, що він йде дуже помало, а не встигнемо обернутись і життя пройшло, дивимось назад –  і розуміємо, що час невпино пливе, і при чому дуже і дуже швидко. Так що, люди, прагніть бути дорослими, тому що після цього йде старість. Прагніть бути молодими і щасливими людьми. Потрібно подумати що ми ще не зробили в нашому житті і що маємо встигнути зробити, ми не маємо забувати про найголовніше – про те, що ми не живемо самі по собі, тому що так ми захотіли. Ми живемо тому що Бог за допомогою наших батьків дав нам це життя і Він нам дав це життя не просто так, щоб ми жили як хотіли і робили як хочемо. Він створив нас, тому що лбить нас і Він завжди піклуєтся про нас. Він хоче захоронити нас від злого і хоче щоб ми жили поруч з Ним в вічному і спокійному місці.

Людина яка живе тільки за своїми законами і свідомо відхрещуєтся від Бога не може жити разом з Ним. Ісус Христос віддав своє життя за всіх нас на хресті, простив нам наші провини і хоче щоб ми були з ним повсюди, він всілякими способами допомагає в цьому. Земне життя це як хрест який ми за нашою волею можемо допомгти нести Ісусу, це наше земне випробування, якщо ми з ним справимось Бог візьме нас до себе. Звичайно існує і зло на світі – лукавий, який робить все щоб ми падали і падали під хрестом, робить все щоб ми не змогли той хрест нести – спокушає і губить нас. Але наша віра і любов до Бога має бути непохитна, ми маємо молитиь до Бога, щоб Він нам допоміг подолати диявола. Багато людей впадає в гріх, але милосердний Бог який нас сильно любить, прощає нам всі гріхи в тайні Покаяння. Ми маємо зрозуміти, що тільки в Бозі ми можемо спастись, ми повинні жити для Бога і нашою місією є також допомогти іншим людям, які не бачать Бога. Ми як свіомі християни маємо обов’язок вести інших людей до спасення – в цьому полягає суть нашого життя. Ми маємо прожити наше життя на славу Божу, для того щоюб спастись і жити вічним життям в раю. Це наш сенс життя, це те до чого ми маємо тягнутись.

А тепер візьми і подивись на своє життя і подумай, чи ти робиш все, щоб осягнути життя вічного, чи ти просто про це не думав. А вже пора – тому що час дуже швидко летить. Ти ще маєш шанс виправити своє життя, змінити йог щоб потім не жаліти. Прийди до Бога, ти ще маєш шанс змінити своє життя.

 

Дмитро Барабаш