Молитовна зустріч у Крехові

 DSCN4104

З 23 по 27 липня 2014 року в монастирі св. Миколая, в с. Крехів, Жовківського району, Львівської області, відбулася Молитовна зустріч з хлопцями віком від 15 до 25 років на тему «Блаженні миротворці, бо вони Синами Божими назвуться». В зустрічі взяло участь близько 80 хлопців, серед яких були і вівтарники нашого храму. Організаторами та духовними провідниками під час реколекцій були о. Андрей та о. Іван.

По приїзді всіх учасників зустрічі, того ж дня, відбулася Хресна Дорога, під час якої кожен міг пороздумувати над терпіннями Ісуса Христа. Відтак хлопці ознайомились з історією монастиря з його початків.

Щодня, Молитовна зустріч розпочиналися з Розважань, відтак була Утреня та св. Літургія. Літургія завершувалась духовним гімном України «Боже великий, єдиний», через який кожен присутній випрошував у Бога кращої долі для України.

Відтак, після сніданку відбувалися науки, які стосувалися теми зустрічі. На одній з наук, о.Андрей наголосив, що саме блаженство «Блаженні миротворці, бо вони Синами Божими назвуться» дає право на існування іншим сімом блаженствам, а також, що мир повинен панувати всюди: в родині, в компанії з друзями, в країні та світі.

Трошки згодом, після обіду, молодь мала вільний час. Хлопці грали у футбол, волейбол, ходили до джерела та печер, а також мали змогу поговорити з духовними братами та отцями на індивідуальні теми.

Відтак, була Вервиця та Вечірня. Перед сном, в храмі відбувалися вечірні молитви.

Протягом зустрічі хлопці з провідниками також ходили до печер, де і починається історія Крехівського монастиря. Там, отці, брати та хлопці, під гітару співали духовні та патріотичні пісні.

Останнього вечора реколекцій, відбулася урочиста Адорація, яка супроводжувалася духовними піснями під гітару. Кожен присутній отримав безліч позитивних вражень, мав змогу задуматись над своїм життям і змінити його в кращу сторону.

В неділю, 27.07, після Літургії, відбулася подячна молитва, де кожен зміг подякувати Богу за корисно проведений час в стінах монастиря.

На цій зустрічі кожен зміг наповнити своє серце душевним миром, краще збагнути чого воно прагне, помолитися за нові покликання до священичого та монаршого стану та послухати наук, які допоможуть краще пізнати своє покликання.

 

повідомив Дмитро Костів