Царський бенкет

У міжгір’ї Карпат на березі річки Опір в мальовничому селі Гребенів з 22 по 28 червня 2014 року відбувся вже традиційно щорічний духовно-відпочинковий табір під назвою «Царський бенкет». Цьогоріч учасниками табору були близько 27 дітей  віком 11-15 років з парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия.

IMG_3580

Протягом тижня діти  роздумували над важливістю Св. Літургії, глибше пізнавали значення Літургії в житті кожної людини. Духівниками табору були  о. Василь Горечко та о. Петро Монька.

Крім тематичних зустрічей діти мали змогу щодня брати безпосередню участь у Св. Літургії через з’єднання з Христом у Св. Тайні Євхаристії. Кожного дня були різні цікаві ігри, конкурси, естафети, де діти могли виявити спритність не тільки у фізичних вправах, але й у інтелектуальних завданнях. Щовечора відбувався показ вистав, сценок, після чого всі разом молились. Цікавою була гра «Таємний друг», де кожен з учасників протягом тижня робив приємні несподіванки для свого друга. Також діти навчилися танцювати різні банси, проявили свої таланти, всю свою фантазію у складанні казок, віршів. Та найбільше запам’ятались різні гуртки, де діти вчились плести чотки, робити відкритки, та багато інших цікавих речей.

Завершальним акордом табору стала вечірня ватра, де усі мали змогу побути разом, співати українські пісні під гітару, танцювати веселі банси. Всі діти гарно відпочивши, з новими враженнями, але сумом повертались додому з надією зустрітись наступного року.

Цей табір залишиться у серці кожного, як частинка чогось доброго, не зіпсованого цим жорстоким світом, щоб мати змогу нести це добро для інших.

 

 

Фоторепортаж