Прийняття нових членів Апостольства Молитви

29 червня 2014 року, у день свята Христа Чоловіколюбця (Пресвятого Серця Ісусового) у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, по завершенні Божественної Літургії  відбулося урочисте прийняття нових членів братства Апостольсьво Молитви. Прийняття в члени братства звершив настоятель храму – о. Мирон Гринишин.


Братство (союз) „Апостольство Молитви“ у злуці з Пресвятим Серцем Ісуса при церкві Успіння Пресвятої Діви Марії було засновано у 30-х роках ХХ ст. і було досить чисельне за кількістю членів. Братство виховало глибоко віруючих та мужніх у любові християн, що допомогло їм вистояти у лихі часи комуністичного переслідування і зберегти традиції та віру УГКЦ. З приходом більшовиків та ліквідацією УГКЦ “Апостольство молитви” не зникло, а перейшло у підпілля.

 

З виходом УГКЦ з підпілля при церкві Успіння відроджується спільнота “Апостольство Молитви“. Сьогодні це одна з найбільш дієвих спільнот, що перебуває на молитві та займається харитативною діяльністю. Очолюють спільноту ревнительки: Ольга Ольберт, Надія Оброца, Володимира і Анна… спільнота збирається на молитву щоп’ятниці та кожного місяця в першу п’ятницю

 

Головна мета діяльності товариства:

Заохочення людей до духовного й апостольського життя, та посильного служіння потребам Церкви на місцях;

Вшанування Найсвятішого Серця Христового та Пресвятої Євхаристії;

Вшанування Пресвятої Богородиці, практика щоденної молитви на вервиці;

Регулярне вшанування перших п’ятниць кожного місяця участю у Св. Літургії, святих тайнах Сповіді та Причастя;

Особливе святкування літургійних свят Пресвятого Серця Ісусового, Непорочного Серця Марії та свята Христа Царя;

Поглиблення знань про нашу католицьку християнську спадщину шляхом організації молитовних, біблійних, апостольських зустрічей.