Літній табір для молоді Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия

З 14 липня по 18 липня 2014 року, у селі Гребенів Сколівського району, відбувся духовно-патріотичний табір для молоді Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия. У таборі взяли участь діти віком від 14 – 17 років. Організатором та духовним провідником табору був о. Андрій Бінас. Допомагала йому аніматор Ярина Семчишин.


tabir_binas 

Щодня табір розпочинався з св. Літургії. Після Літургії, молодь табору молилася за мир, спокій та кращу долю для України. Відтак, після сніданку відбувались тематичні зустрічі: «Я і світ», «я і Церква», «я і родина»… В таборі був присутній також і військовий компонент. Були запрошені тренери та вихованці стрийської школи дзюдо, які провели тренування та навчили молодь деяких елементів самооборони.

 

Під час табору також проводились різного роду ігри та розваги, спортивні змагання з волейболу, футболу, настільного тенісу та інших видів спорту. Кілька днів поспіль, коли дозволяла погода мали можливість купатися на річці. Відтак, щовечора відбувалось молитовне читання Святого Письма. Всі разом читали один уривок з Біблії та ділились особистими переживаннями від прочитаного. Перед сном, відбувалась спільна молитва.

 

Протягом табору, всі учасники мали можливість не лише активно відпочити отримавши велику порцію гарних емоцій, а найголовніше – навчився бачити у всьому Бога і за все йому дякувати.

 

бр. Дмитро Костів