Владика Богдан здійснив чин дияконського рукоположення в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці

svjach_rom29 травня 2014 року, Преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийський, очолив Божественну Літургію в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Стрию, в часі якої уділив дияконські свячення Романові Скрипнюку, студентові VI курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. священномученика Йосафата.

Звертаючись до вірних зі словом проповіді, архиєрей звернув увагу на те, що апостоли залишались радісними під час вознесіння Христового, отримавши від нього обіцянку: «Не залишу вас сиротами». Кир Богдан зазначив, що після вознесіння з тілом на небо, присутність Господа Ісуса Христа між нами стала ще повнішою: через Його живе містичне тіло – Церкву, через Святі Тайни та проповідь Слова.

Своїм вознесінням, – зауважив єпископ, – Христос переносить і нас зі собою на небо, оскільки Боже Царство є там, де присутній Господь, а засобом до осягнення вічності є наша віра і спільнотність.

Владика Богдан нагадав також і про декаду місійності, яка розпочинається цього дня в УГКЦ та заохотив присутніх підтримати молитвою, і за можливості коштами, парафії нашої Церкви, які знаходяться поза межами Західної України. Заохотив молитися до Святого Духа за них, як також і за весь провід Церкви, держави, війська і особливо за ворогів. «Святий Дух відкриє нам інший погляд на всіх людей, а обіцянку «не залишу вам сиротами» Христос обов′язково здійснить, від нас залежить віра», – підсумував архиєрей.

По закінченні Літургії, диякон Роман подякував Владиці Богдану за свячення, а також в його імені Кир Тарасу за їх делегування, своїм батькам, що прийняли його вибір стати священиком і служити Богові в неодруженому стані. На молитві були присутні однокурсники новопоставленого диякона, представники ректорату семінарії та викладачів.

Прес-служба Стрийської єпархії