У Стрию правоохоронці запросили до співпраці священнослужителів

photo-for-web-300x225Нещодавно стрийські правоохоронці через місцеві засоби масової інформації звернулися до мешканців Стрийщини та запросили до співпраці всіх, кому небайдужа доля дітей, які перебувають у конфлікті з Законом. На прохання  правоохоронців відгукнулися священнослужителі Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви, які відтепер братимуть участь у здійсненні  профілактичної  роботи з дітьми-правопорушниками.

 

«Більшість дітей, які перебувають на профілактичному обліку в міліції проживають в неблагополучних або неповних сім’ях, батьки яких  або самоусунулись від їхнього виховання, або  не мають на них впливу,-  зазначила оперуповноважена кримінальної міліції у справах дітей Стрийського міськвідділу міліції Надія Хомин.- Ми звернулися до релігійних та громадських організацій із запрошенням до співпраці у подоланні та попередженні злочинності серед неповнолітніх. Адже, цю проблему самотужки,  без участі громадськості, правоохоронці подолати не зможуть».

 

Наразі погодилися проводити  зустрічі-бесіди з дітьми, які перебувають на профілактичному обліку в Стрийському міськвідділі міліції, настоятель Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Мирон Гринишин та о.Андрій Бінас, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії. Перша така зустріч дітей з отцем Андрієм відбулася у суботу, 1 березня. За словами о.Андрія, він та о.Мирон щосуботи проводитимуть  зустрічі  з дітьми.

 

Зауважимо, що 3 березня розпочався Великий піст, встановлений як період загального духовного очищення й освячення. Спілкування зі священнослужителями саме у цей час  допоможе  дітям  змінити спосіб життя та свою поведінку.

 

Ольга Марцинюк,

помічник начальника Стрийського МВ

Джерело: mvs.gov.ua