Реколекції для спільноти «Віра і Світло»

22 березня 2014 року в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, відбулись реколекції для спільноти «Віра і Світло». Реколекції провела с. Марія Гошівська  згромадження  Воплоченого Слова (Сестри Служебниці Господа та Діви Марії з Матара), що була приятелем спільноти « Віра і Світло» в часі її заснування в м.Стрий. Знаючи більшість членів спільноти, сестра з легкістю вибудувала місток до сердець наших друзів, батьків і приятелів  у формі дружньої розмови з ними.

IMG_7762

Основною темою реколекцій була «Віра в присутність живого Ісуса в Кивоті», який з любовʼю кожного з нас чекає, виглядає, готовий вислухати, допомогти та дуже прагне, щоб ми його приймали в Святому Причасті. На основі цієї теми, с.Марія Гошівська подала три науки. Перша – це погляд Ісуса, який  дивиться на нас з Кивота. Погляд може бути різним, але Ісус дивиться на нас завжди милосердним поглядом, не осуджуючи, не критикуючи. Свого часу Петро відрікшись Христа побачивши Його погляд і гірко заплакав, бо це був погляд люблячий і милосердний, який привів до покаяння Петра.

Друга – це  дружба з Ісусом, яка вимагає відповідальності  та  чутливості серця. Дружба, яка часом приносить терпіння і веде вузькою дорогою, але плодом якої є блаженство перебування близько Бога. І щоб вибудувати той місток дружби мусимо якнайчастіше прибігати до Ісусуа в Кивоті і в простоті свого серця розмовляти з Ним, довіряти Йому.

Третя – це беззастережна довіра до Бога, яка змінює людину та дозволяє прийняти  Силу Бога, яка виходить з Нього. Адже пригадуючи розповідь про оздоровлення кровоточивої жінки, с.Марія наголосила, що багато людей в натовпі «тиснулося» біля Ісуса, але тільки кровоточива жінка «доторкнулася Ісуса з вірою» і була оздоровлена. Тому так важливо не просто бути в Церкві, відмовляти молитви бо всі так роблять, а важливо з вірою «доторкнутися Ісуса», шукати зустрічі з .Ним і любити Його.

Також в  гості  до нас завітав  ієромонах-студит о. Никанор Лоїк – Адміністратор церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового м. Києва та о. Петро Монька, що служить в нашому Храмі. Після знайомства з отцями, відбулась Сповідь для членів спільноти та Св. Літургія.

Дякуємо Богові за надзвичайний день духовник наук, за  особливе відчуття Його близькості, за наших реколектантів, отців, капелана, за настоятеля о. Мирона, за кожного, хто долучився до творення атмосфери  та подарував   можливість прийняти Христа.

 Софія Борис, провідник спільноти