Духовна опіка неповнолітніх, які перебувають на обліку в Стрийському міськвідділу міліції

mvs1

22 березня 2014 року в Стрийському міськвідділі міліції ієромонах-студит о. Никанор Лоїк, адміністратор парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового м. Києва, провів духовні науки з неповнолітніми правопорушниками.

 

Священик розповів про Таїнство Покаяння та умови  доброї сповіді, а також  про життя святих. Зокрема, о. Никанор зазначив, що кожен з нас має можливість покаятися та переосмислити своє життя.  Для прикладу він розповів історію Марії Єгипетської – великої святої, яка народилася у Єгипті; ставлячи за приклад її дорогу навернення до Бога через покаяння.

 

Отець Никанор запевнив дітей, що «двері Господнього Храму завжди відкриті для людини, незважаючи на її минуле та вчинки. І ніколи не пізно переосмислити своє життя, покаятися та виправитися.  

 

Варто зазначити, що стрийські правоохоронці спільно зі священнослужителями Стрийської єпархії започаткували проведення годин духовної науки з дітьми, які знаходяться в них на обліку. Один раз в тиждень о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії,  проводить бесіди з неповнолітніми, розпочи їх спільною молитвою та розповідаючи підліткам про Бога, гріхопадіння, молитву і  покаяння.

 

 

За матеріалами http://mvs.gov.ua