Чин всепрощення у ВПТУ № 8 м. Стрия

aFvvLvjkT60Вчора, 6 березня 2014 року, у Вищому професійному училищі № 8 м. Стрия спільнота учнів та викладачів провели Чин всепрощення для доброго звершення Великого Посту. Чин всепрощення розпочав сотрудник Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия – о. Василь Горечко.

Отець Василь, зустрівшись з спільнотою училища, молився «Хресну дорогу», після завершення якої звернувся до присутніх, наголошуючи на тому, що сьогодні увесь український народ проходить свою хресну дорогу очищення, яка є важкою, але так необхідною для того, щоб бути справді вільними та гідними називатися українцями.

На завершення  усі разом звершили «Чин всепрощення», після якого усі з усмішками на обличчі подавали одне одному руку та особисто просили про взаємопрощення.

«На початку Великого посту важливо усвідомити потребу бути прощеним та простити інших, – зазначив отець Василь – а тому, примирившись зі своїми друзями та ближніми, тут, в спільноті училища, не забудьмо попросити прощення у своїх рідних та близьких».

На прощання отець Василь побажав усім доброго звершення Великого посту.