Реколекції для спільноти “Матері в молитві” Жидачівського району

DSCN1552З ініціативи Координатора Руху Матерів в Молитві Стрийської Єпархії  п. Анни Форостини реколекції для спільнот Матерів в Молитві Жидачівського району цьогоріч відбулися 22 лютого на парафії св. свщмч. Йосафата, що в с. Жирова.

З самого ранку матері з’їжджалися до церкви з усіх парафій району. О дев’ятій год. ранку матері розпочали Материнську Молитву. В часі молитви священики уділили св. Тайну Сповіді всім бажаючим. Святу Літургію очолив о. Мирон Гринишин – настоятель Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці та духівник Матерів Єпархії у співслужінні отця пароха Івана Барбуляка та о.Василя Витака.

Темою реколекцій, які голосив о. Мирон, було: «Впровадження в піст. Спокуси Христа та виклики сучасності». По голошенню наук священики з матерями відслужили Панахиду за всіх невинно убієнних на Майдані –  борців за волю України. В обідню пору матері парафії св. Йосафата запросили матерів парафій району на трапезу. Після обіду, о 14.00 год. служився Молебень до Богородиці за Україну, після якого отець-парох Іван Барбуляк з духовною наукою звернуся до матерів. По завершенні реколекцій священики намастили св. єлеєм всіх Матерів та благословили мощами св. свщмч. Йосафата.

На завершення о. Мирон Гринишиш склав сердечну подяку пароху о. Івану Барбуляку за добру підготовку до реколекцій, а Координатору Матерів Стрийської єпархії – п. Анні Форостині – за організацію, турботу та опіку.