Вифлеємський вогонь миру прибув до нашого храму

1261486771_svecha-437x277

Сьогодні ввечері, 4 січня 2014 року, перед початком Великої Вечірні до нашого храму було привезено Вифлеємський вогонь миру. Традиційно цей Вогонь до нас принесли скаути НСОУ «Пласт». Отець Степан Кузишин, разом з парафіянами зустрівши Благодатний вогонь, подякував пластунам за важливу місію, яку вони виконують вже багато років.

            Протягом Різдвяних свят Вифлеємський вогонь миру перебуватиме у нашому храмі. Вогонь є символом миру, злагоди і сподівань. Вже стало доброю традицією принести з храму Вифлеємський вогонь до своєї домівки та запалити його на Святу Вечерю.

У країни Європи Вифлеємський вогонь миру прибуває завдяки «скаутській естафеті», яку було започатковано 1988 року австрійською телерадіокомпанією за підтримки віденських скаутів. До України Вогонь вперше прибув в 1992 році і від цього часу українські пластуни щороку приносять його до храмів.

Нехай світло Вифлеємського вогню запалає в кожній домівці нашої парафії та нагадує всім нам про чудову новину – народження Божого Сина у місті Вифлеємі.