Старий рік минає

IMG_7510

2 січня 2014 року, у парафіяльному будинку Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, відбулася зустріч спільноти «Світлячки» міжнародного руху «Віра і Світло», щоб разом подякувати Богові за прожитий рік, потанцювати, поспівати, помолитись та разом відсвяткувати зустріч Нового Року.

Перший відомий календар був сонячний і його винайшли єгиптяни, а ми винайшли свій календар – по часу, коли Господь привів нас у цей світ. Тепер ми точно знаємо, кого будемо вітати щомісяця, шкода, що у лютому немає нікого, хто святкував би своє день народження, тож чекаємо на нових друзів, приятелів і батьків, дні народження та іменини яких впишемо у порожні клітинки нашого календаря.

А ще ми багато танцювали, навчились нових пісень, слухали музичні композиції, які були підготовлені нашими друзями. У конкурсах ми дізнались, що стали на рік спритніші, сильніші, витриваліші, сміливіші і готові до нових пригод у році, що прийшов.

Наш капелан о. Богдан розповів нам про час, що подарований нам Господом, про любов один до одного і про цінність кожної хвилини нашого життя. Знаємо, що у році, який прийшов, буде час на все – час на радість і на смуток, час руйнувати і час будувати, час плакати і час реготати, час ридати і час танцювати, час обіймати і час ухилятись від обіймів, час мовчати і час говорити, час кохати і час ненавидіти, час війні і час миру! Час, як найцінніший дарунок у якому буде так багато … .

Батьки зготували щедрий та надзвичайно смачний «новорічний стіл» (не обійшлось без олів’є та мандарин). Тому наше святкування продовжилось довгеньким частуванням.

І, звичайно, міх подарунків та безліч сердечних побажань. Не забули ми і про Вас, на ангеликах написали вітання для нашої парафіяльної спільноти, які Ви зможете прочитати на дошці з фотографіями у храмі. Бажаємо усім щасливого Нового Року та радісного очікування на прихід Спасителя.

З любов’ю, спільнота «Світлячки»