Моління за мир і кращу долю українського народу

IMG_8583В середу, 22 січня 2014 року, з нагоди Дня Соборності України, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбувся Молебень перед Чудотворною Ліською іконою Богородиці, який очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії. Молилися за Україну, мир, спокій, злагоду та торжество правди і справедливості у нашій державі.

 

В Молебні до Богородиці, який розпочався о 15:00 год., разом з єпископом взяли участь Протосинкел Стрийської єпархії о. Богдан Манишин, Протопресвітер деканату м. Стрий о. Іван Барабаш, священнослужителі Катедрального храму, на чолі з настоятелем о. Мироном Гринишином та численні вірні.

 

«В цей складний час, – зазначив Архиєрей, промовляючи до присутніх, – ми, як Церква не маємо іншої зброї, крім молитви». Преосвященний Владика закликав усіх молитися за тих, які невинно постраждали в ці дні,  за всіх тих, чиї права є потоптані та тих, що зараз стоять на Майдані, а також – просити в Бога про дар мудрості для всіх, хто несе на собі тягар відповідальності керівництва народом.

 

Після богослужіння, кир Тарас ще раз закликав вірних до молитви і дав благословення кожному священикові Стрийської єпархії щоденно служити Божественну Літургію в наміренні за мир та єдність в українському народі.

 Після Молебня священнослужителі храму розом з парафіянами розпочали безперервне молитовне чування.