І новина звіщається у благовісний час: Ісус Христос Рождається, благословляє нас!…

-tBWWHZPTDU

Без чого складно уявити різдвяні свята? Звичайно ж, без веселих колядок та вертепу! Спільнота “Гірчичне зерно” при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці вирішила не залишатись осторонь і взялася за організацію власного вертепу.

Звичайно ж, процес підготовки контролював наш наставник, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії УГКЦ о. Андрій Бінас. У вертепі брала участь вівтарна дружина храму, а саме Роман Проць, Юрій Беч, Святослав Чорний (виконували ролі трьох мудреців зі Сходу), Дмитро Барабаш (чудово зіграв Ірода), Дмитро Костів та Андрій Мірчук (віддані воїни Ірода), а також Володимир Чорновус у ролі хитрого й корисливого жида Мошка. Завжди поруч була кмітлива Сара, чию роль неперевершено виконала Анастасія Дементьєва, а добрих і світлих ангелів зобразили Оксана Брікнер та Анастасія Годованець. Не обійшлось і без пастушків (Юлія Василенко та Анастасія Сачко), досить таки лячної смерті (Наталія Дрозд) та її супутників – жвавих чортиків (Марта Тимків та Аліна Веклич), а також звіздаря, чи то пак – звіздарихи Мар’яни Гринишин.

Вертеп відвідав Преосвященного Владику Тараса Сеньківа – Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії, сотрудників Катедрального храму, а також парафіян нашого храму.

Спільнота попрацювала на славу і, сподіваємося, виконала найважливішу і першочергову місію – сповістила про народження Спасителя і принесла радість і світло у кожен дім, який відвідала, прославляючи Ісуса Христа. Учасники вертепу безмежно вдячні щедрим і привітним господарям домівок за їхні схвальні відгуки, увагу та люб’язність. Христос Рождається!

 

Юлія Василенко,

молодіжна спільнота «Гірчичне зерно»

Фотогалерея