Архиєрейське богослужіння в Стрию у третій день Різдвяних Свят

phoca_thumb_l_14

У третій день Різдва Христового, Свята Церква молитовно вшановує пам’ять апостола, первомученика і архидиякона Степана. Цього дня, 9 січня 2014 року, Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії відслужив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий.

Владиці співслужили: о. Мирон Гринишин, настоятель Катедрального храму, о. Іван Сеньків, судовий вікарій Бучацької єпархії, о. Степан Кузишин судовий вікарій Стрийської єпархії, а також о. Андрій Бінас, Голова катехитичної комісії Стрийської єпархії.

 

З літургійною проповіддю до присутніх в храмі вірних звернувся о. Іван Сеньків, який закликав усіх хотіти стати святими так, як цього хотів святий первомученик і архидиякон Степан і відкрити своє серце, для того, щоб до нього зміг увійти Ісус Христос. Також, проповідник поділився своїми враженнями, пережитими під час святкування Різдва Христового в місті Стрию.

 

Закінчуючи проповідь, о. Іван прочитав віншування, якого навчили його батьки: «Віншую Вас і Ваші родини, хай радість засяє у Ваших домах нині. Всі болі, смутки, прикрощі й терпіння хай Ваш дім минають. Радуйтеся й веселіться – Христос ся раждає!».

 

На завершення богослужіння, Преосвященний Владика Тарас привітав усіх іменинників та іменинниць зі святом їхнього небесного покровителя: «Бажаю всім Вам, щоб ця гідність святого Степана, апостола і первомученика – служити Богові, – була завжди найбільшою вартістю цілого Вашого життя. Хай новонароджене Дитятко Ісус провадить Вас своїм благословенням на дорогах Вашого життя. Зичу Вам усього небесного, бо коли буде небесне – то буде і земне, але передусім, щоб Боже Слово знайшло місце у Ваших серцях, бо маючи Христа в свому серці ми дозволяємо Йому обійняти нас. Щоб ціле Ваше життя було повне світла вифлеємської зірки, щоб Ви світили і вказували для інших як зустрітися з Христом».

 

Вітаючи  о. Степана Кузишина, єпископ сказав: «Бажаю отче, щоб Ваше служіння було сяйвом і щоб люди, бачачи Вас – бачили ангела, та щоб ціле Ваше життя було втіленням Божого Слова. Зичу Вам, щоб Ви, за прикладом святого Степана, цей хрест, який Бог Вам дав, з радістю донесли до кінця».

Прес-служба Стрийської єпархії

Джерело: stryi.ugcc.org.ua