Інтелектуальна християнська гра Брейн ринг присвячена Року Віри

untitled-32129 листопада 2013 року вібулася християнська інтелектуальна гра Брейн-ринг, присвячена Року віри. Учасниками гри були 120 дітей, учнів парафіяльних катехитичних шкіл, які приїхали з 11 деканатів Стрийської єпархії. З нашого храму участь прийняли 8 хлопців і дівчат з молодіжної спільноти «Гірчичне зерно 13-18 років», які сформували свою команду. Змагання відбувалося у приміщенні Стрийського Районного Будинку Культури.

Змагання проводилося у двох вікових категоріях: молодша (10-13 років) та старша (14-17 років). На початку гри усіх присутніх привітав Голова Катехитичної комісії Стрийської єпархії о. Андрій Бінас. На грі був присутній Протосинкел Стрийської єпархії о. Богдан Манишин, який розпочав змагання молитвою та побажав учасникам успіхів. Питання гри були сформульовані на основі біблійних текстів книги «Бог говорить до своїх дітей».

Гру оцінювало компетентне журі, у склад якого входило 4 священики відповідальних за катехизацію в деканатах Стрийської єпархії УГКЦ.

Спершу відбулось змагання у молодшій віковій категорії серед 11 команд. Впевнену перемогу здобули представники з Перемишлянського деканату. Відтак була перерва під час якої учасників та гостей гри частували борщем з пампушками. Після цього розпочалось змагання у старшій віковій категорії. Команда з нашої парафії, яка була переможцем минулорічного «Брейн рингу» цього року також продемонструвала відмінні знання Біблії, але у фіналі поступилася команді із Добрянського деканату. Таким чином наша молодь здобула почесне друге місце.

Гра завершилась нагородженням переможців та спільною фотографією.

повідомив о. Андрій Бінас