IV з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії УГКЦ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA12 жовтня 2013 року відбувся IV з’їзд вівтарних дружин Стрийської єпархії УГКЦ в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів. Учасниками дійства, організованого Катехитичною комісією Стрийської єпархії, стали 150 дітей шкільного віку, які прислуговують при храмах єпархії. З нашої парафії у даному заході взяли участь близько 20 вівтарників, а також дівчата з молодіжної спільноти «Гірчичне Зерно».

На початку о. Андрій Бінас, сотрудник храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий привітав усіх учасників та розказав про програму з’їзду. Відтак о.Андрій Хомишин, капелан ЛВК №48, очолив Божественну Літургію у співслужінні із священиками, відповідальними за катехизацію в деканатах єпархії. Після Літургії, всіх вівтарників частували булочками та борщем в академічній їдальні. Наступною у програмі була духовна наука з якою до всіх присутніх звернувся о. Тарас Костик розповівши про служіння вівтарника біля Святих Дарів та черпання благодаті Божої з Них.

Надзвичайно цікавою була екскурсія по території військової академії, музею, розповідь про експоновані зразки військової техніки.

Відтак для вівтарників був організований турнір з футболу участь у якому прийняло 9 команд. У нелегкій та напруженій боротьбі переможцями стали вівтарники, які прислуговують у нашому храмі. Завершився з`їзд спільною молитвою та благословенням дітей на щасливе повернення додому.

 

повідомив о. Андрій Бінас