турнір з настільного тенісу

29 жовтня 2013 року у с. Кавсько відбулися змагання з настільного тенісу серед парафіяльних команд на Осінній Кубок парафії прп.Параскеви Терновської. У змаганнях взяло участь понад 20 учасників із парафій Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, с. Підгірці, Стрийського р-ну, та парафії прп. Параскеви с. Кавсько.

Перед початком змагань, о. Олег Кобель, Адміністратор парафії прп. Параскеви с. Кавське та о. Андрій Бінас, сотрудник Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, відслужили біля фігури Богородиці молебень за участю молодих спортсменів.

Всіх учасників поділили на 3 групи: дівчата, хлопці до 12 років включно і хлопці від 13 до 16 років. З нашої парафії прийняли участь двоє дівчат – Настя Годованець та Юлія Василенко (здобула бронзову медаль). Серед хлопців молодшої вікової групи призові місця посіли представники с.Підгірці та с.Кавсько.

Кульмінацією тенісного турніру було змагання серед хлопців старшої вікової групи. Після кількох напружених тенісних поєдинків одразу четверо наших хлопців потрапили до півфіналу і таким чином між собою розіграли усі призові місця у своїй категорії. Дмитро Барабаш завоював золото, Богдан Ласійчук срібло, а Назар Івасик бронзу.

Водночас згідно загального заліку перемог, Осінній Кубок здобула команда хлопців та дівчат парафії прп.Параскеви Терновської с.Кавсько.

На завершення тенісного турніру всім призерам було вручено медалі, а переможцям у своїх вікових групах також менші кубки. Після нагородження для всіх присутніх був приготований смачний обід.

повідомив о. Андрій Бінас