Духовно-відпочинковий табір «Друзі Ісуса»

З 3 по 6 вересня 2013 року відбувся духовно-відпочинковий табір Центрів соціальної інтеграції для молодих людей з особливими потребами, які діють при БФ Карітас м. Стрия і м. Дрогобича. Сорок чотири учасники табору проживали у реколекційному будинку Самбірсько-Дрогобицької єпархії, с. Стрілки Старосамбірського району.

Організатори табору намагалися поєднати духовне збагачення з відпочинком і це їм вдалося, адже кожен мав змогу приступити до Святої Тайни Сповіді і Святої Тайни Євхаристії, в часі Божественної Літургії, яку співслужили о. Богдан Ляхович, духівник БФ Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії та о. Роман Спірц, священик Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия.

Впродовж дня відбувалися різноманітні ігри, танці, а також тематичні зустрічі духовного змісту з розважаннями і піснями. Тема табору «Друзі Ісуса» була обрана не випадково, адже, окрім праці і навчання, учасники Центру творять щодня зв’язки дружби. Важливим моментом табору було продемонструвати стосунки Ісуса з іншими людьми, як Він навчав своєю поведінкою ставитися до наших ближніх. Учасники табору мали змогу ближче ознайомитися з життям Святого Івана Хрестителя, митаря Закхея, євангелиста Івана і апостола Петра, щоби у подальших стосунках з іншими чинити згідно поданого прикладу.

Безхмарне небо та яскраве осіннє сонце посприяли тому, що відбувся похід на річку Дністер, в часі якого усі милувалися мальовничою природою українських Карпат. Всі учасники табору добре відпочили, духовно збагатилися і з великим оптимізмом вирушили до місць свого проживання, щоби продовжити свою працю в Центрах і наступного року знову зустрітися вже на іншому таборі.

о. Роман Спірц

священик Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці, м. Стрий