Щорічний дитячий табір «Світло віри в моєму житті»

З 16 по 22 червня у міжгір’ї Карпат на березі річки Опір в мальовничому селі Гребенів відбувся щорічний дитячий табір «Світло віри в моєму житті». Учасниками табору була молодь віком 10-16 років з парафій Благовіщення та Успіння Пресвятої Богородиці, а також парафії св. Володимира і Ольги м. Стрия. Протягом тижня діти мали змогу не тільки відпочити, а й духовно збагатитися, глибше пізнати поняття віри через молитовні розважання, ігри, та безпосередню участь у Святій Літургії. Духовний провід для молоді провадив о. Андрій Бінас. Кожного дня були різні тематичні конкурси, естафети, смішні та повчальні історії, вистави, де молодь показала все своє вміння та фантазію. Щовечора відбувався показ вистав, сценок, після чого всі разом молились. Майже кожного дня була можливість відпочити та покупатись на річці. Головною грою табору був пошук скарбу, для віднайдення якого молодь брали участь у різних видах спортивних та інтелектуальних ігор, де команди показали свою спритність. Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії проводили цікаві гуртки, де молодь мала змогу навчитися чогось нового та зробити подарунок для батьків своїми руками. Також дуже цікавою була гра «таємний друг», під час якої кожен учасник повинен був дарувати певній особі подарунки і робити їй різні приємні сюрпризи. Особливо запам’яталися водні ігри із наповненими водою повітряними кульками, а також обливання водою, в яких взяли участь також організатори табору.

Завершальним етапом табору стала вечірня ватра, де усі мали змогу побути разом, співати українські пісні під гітару, танцювати веселі банси.
Всі діти гарно відпочивши з сумом, але приємними спогадами поверталися додому.
Нехай ті іскорки віри запалені у їхніх юних серцях ще довго горять, та своїм прикладом живої віри допомагають загорітись іншим.